Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Zorganizowali świąteczną niespodziankę dla niepełnosprawnych

22.12.2020 15:07 | 0 komentarzy | AgaKa

W ścisłym reżimie sanitarnym, ale jednocześnie w atmosferze ciepła i życzliwości odbyło się świąteczne spotkanie Sekcji Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”z Pszowa.

Zorganizowali świąteczną niespodziankę dla niepełnosprawnych
15 grudnia zaproszono osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami do świetlicy, aby choć przez chwilę wspólnie poczuć atmosferę zbliżających się świąt i złożyć sobie życzenia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z pandemią w świetlicy nie odbywają się cotygodniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Pszowie. Jednak opiekunowie postawili sobie trudne zadanie. Chcieli zorganizować swoim podopiecznym wyjątkową niespodziankę. Z inicjatywy koordynatorki Krystyny Tytko we wtorek 15 grudnia zaproszono osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami do świetlicy, aby choć przez chwilę wspólnie poczuć atmosferę zbliżających się świąt i złożyć sobie życzenia. Udało się także wręczyć młodzieży wspaniałe, bo wymarzone prezenty świąteczne.

- Dziękujemy panu Piotrowi Glencowi i Związkom Zawodowym „Solidarność" za słodkie niespodzianki, a pracownikom i rodzicom dzieci uczęszczających do pszowskich przedszkoli za kosmetyki. Dziękujemy także pani Klaudii Szubert i jej armii aniołów, z którą nawiązała współpracę pani Beata Stonoga. Dziękujemy krwiodawcom z HDK PCK KWK Anna w Pszowie za czekolady. Osobne podziękowania kieruję do radnych z Pszowa pań Jolanty Lis i Czesławy Staramka za zakup grilla elektrycznego dla naszych podopiecznych. Oczywiście oprócz życzeń zdrowia, wszyscy życzyliśmy sobie by pandemia dobiegła końca i wreszcie będziemy mogli spotykać się na różnorodnych zajęciach w naszej świetlicy – mówi Teresa Wajner, wolontariuszka.