Czwartek, 15 kwietnia 2021

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Patrol

Ustalono tożsamość sprawcy kradzieży alkoholu w Czerwionce-Leszczynach

22.12.2020 10:01 | 0 komentarzy | żet
Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 11:06

TEKST AKTUALIZOWANY

Wystarczyło kilka godzin, aby z pomocą internautów ustalić tożsamość mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży w jednym z marketów w powiecie rybnickim.

Ustalono tożsamość sprawcy kradzieży alkoholu w Czerwionce-Leszczynach
W związku z ustaleniem tożsamości mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży, usunęliśmy jego wizerunek z artykułu.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do kradzieży doszło 1 czerwca tego roku w jednym z marketów przy ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach. Nieznany mężczyzna skradł dwanaście litrowych butelek alkoholu o łącznej wartości ponad 1100 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie.

Pół roku po przestępstwie, organy ścigania zdecydowały się upublicznić wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież. - W przypadku rozpoznania mężczyzny zamieszczonego na zdjęciach, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach tel. 47 85 577 10 lub śledczymi tel. 47 85 577 28. Informację można również przesłać mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl - apelowała Komenda Miejska Policji w Rybniku.

W ciągu kilku godzin od publikacji wizerunku mężczyzny na stronie komendy oraz w mediach, policjanci z pomocą mieszkańców naszego regionu ustalili jego tożsamość. - Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie i pomoc. Dziękujemy również wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli mundurowym w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek podejrzanych w środkach masowego przekazu - informuje policja.

Aktualnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy kradzieży.

źródło: KMP Rybnik, oprac. żet