Wtorek, 2 marca 2021

imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

RSS

Miss Polski Nastolatek 2020. Dziewczyna z Samborowic walczy o finał

18.12.2020 11:50 | 0 komentarzy | mad

TEKST AKTUALIZOWANY

Julia Chluba z Samborowic (gm. Pietrowice Wielkie) przystępuje do kolejnego etapu konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. Potrzebne są głosy wszystkich tych, którzy chcą jej pomóc zrealizować marzenia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Julia Chluba ma 15 lat i jest uczennicą 1 klasy Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. Interesuje ją fotomodeling, piłka ręczna, pływanie i podróże. Dążąc do realizacji jednego ze swoich marzeń, zakwalifikowała się do półfinału konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. Obecnie rozpoczął się plebiscyt, który ma wyłonić finalistki. Potrzebne są głosy, które można oddawać TUTAJ (głosowanie jest płatne). Chcąc głosować na Julię, należy wybrać nr 3.

15-latka jest aktywna w serwisie Instagram.com (zobacz TUTAJ). Szeroko na temat zainteresowania dziewczyny pisaliśmy również w reportażu pt. "14-letnia Julia Chluba z Samborowic próbuje swoich sił w modelingu"*

*Wówczas Julia miała 14 lat.


AKTUALIZACJA

W okresie świąt Bożego Narodzenia organizator konkursu wprowadza możliwość bezpłatnego głosowania. Będzie można tego dokonać w dniach od 23 (od godziny 11.00) do 26 grudnia (do godziny 11.00). Z każdego adresu IP można wysłać tylko jeden darmowy głos.