Niedziela, 26 września 2021

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Ferie z biblioteką: warsztaty fotografii kreatywnej

17.12.2020 16:08 | 0 komentarzy | d

Jak robić ciekawe zdjęcia? Jakich zasad trzymać się oraz jak je łamać, żeby nasze fotografie były interesujące? Aparaty w dłoń. Raciborska biblioteka zaprasza młodzież z klas VI-VIII na bezpłatne warsztaty fotograficzne w ramach Ferii z biblioteką. Właśnie ruszyły zapisy.

Ferie z biblioteką: warsztaty fotografii kreatywnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak wywołać zaplanowany efekt? Czym różni się fotografowanie od innych sztuk plastycznych oraz dlaczego kontrast, perspektywa, kompozycja i eksperyment to nieodzowne pojęcia w słowniku fotografa. Raciborska biblioteka zaprasza na warsztaty fotografii kreatywnej - od pomysłu do realizacji. Warsztaty odbędą się w dniach 11-14 stycznia 2021 w formule hybrydowej: dwa spotkania teoretyczne zaplanowano na platformie Clickmeeting a dwa warsztaty praktyczne w plenerze.

Zajęcia poprowadzi pracownik Działu Promocji MiPBP w Raciborzu Mateusz Wiecha – fotograf, absolwent Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu oraz Malarstwa o specjalności fotografia w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zapisy przyjmowane są w Dziale Promocji MiPBP pod nr telefonu 32 415 37 24 wew.23. Formularz zgłoszenia i regulamin do pobrania tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2276-ferie-z-biblioteka-2021--warsztaty-fotografii-kreatywnej.html. Liczba miejsc ograniczona.

źródło: MiPBP Racibórz