Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

MOSiR Żory zaprasza dzieci na naukę jazdy na łyżwach

16.12.2020 17:49 | 0 komentarzy | AgaKa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zachęca do spędzenia ferii zimowych na lodowisku. Dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z łyżwami pod okiem doświadczonych instruktorów, mogą zapisać się na czterodniowy kurs.

MOSiR Żory zaprasza dzieci na naukę jazdy na łyżwach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W trakcie zajęć dzieci będę mogły nauczyć się jazdy na łyżwach od podstaw. Szkolenie będzie składało się z czterech 40-minutowych spotkań na lodowisku MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej. Zajęcia zaplanowano w pierwszym tygodniu ferii: 4,5, 6 i 7 stycznia oraz w drugim tygodniu ferii: 11,12,13 i 14 stycznia. Pierwsza grupa będzie szlifowała łyżwiarskie umiejętności każdorazowo od godziny 9.30, a druga od godziny 11.00. Cztery spotkania z instruktorem to koszt 20 zł. Cena obejmuje również wstęp na lodowisko, pamiątkowy certyfikat oraz upominek na zakończenie szkolenia.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Młodzi łyżwiarze muszę posiadać kaski i rękawice. Zalecane jest korzystanie z własnego sprzętu, a także wyposażenie dzieci w nakolanniki i naramienniki. Planowane jest otwarcie czterech grup, maksymalnie po dziesięć osób w każdej. Zapisy i wpłaty przyjmowane są do środy, 30 grudnia do godziny 11.00 w kasie hali MOSiR lub do wyczerpania limitu uczestników.

Zajęcia będą przeprowadzone w oparciu o obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiologiczne. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do dezynfekcji rąk, zachowania dystansu oraz zasłaniania nosa i ust. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów prawnych Oświadczenia dotyczącego udziału w zajęciach oraz Oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z Covid-19 i złożenie ich w kasie Hali Sportowej przy ul. Folwareckiej. Druki do pobrania oraz treść Regulaminu dostępne są poniżej oraz na stronie www.mosir.zory.pl.