Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Pijany leżał na torach. Przejechał nad nim pociąg

15.12.2020 19:00 | 1 komentarz | ska

RADLIN Pociąg relacji Katowice-Ostrawa zatrzymał się w Radlinie przy ul. Wieczorka, bo na torach leżał mężczyzna. Na miejsce wezwano służby ratownicze: pogotowie, straż pożarną oraz policję, a trasa kolejowa została czasowo wyłączona z ruchu.

Pijany leżał na torach. Przejechał nad nim pociąg
Pijany mężczyzna leżał pomiędzy szynami i miał wiele szczęścia, że choć pociąg przejechał nad nim, to ten nie odniósł większych obrażeń
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło około godz. 19.00 w niedzielę 13 grudnia. Według relacji świadków podróżujących składem słychać było potrącenie mężczyzny, co jednak się nie potwierdziło. Pijany mężczyzna leżał pomiędzy szynami i miał wiele szczęścia, że choć pociąg przejechał nad nim, to ten nie odniósł większych obrażeń. Kiedy ratownicy dotarli na miejsce mężczyzna leżał na torach, był przytomny i odpowiadał na pytania. Według ich relacji miał niewielkie obrażenia głowy i kolan. Ruch pociągów na tym odcinku został wstrzymany. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu do czasu przyjazdu karetki pogotowia, po czym mężczyzna został zabrany do szpitala. Otrzymał jednak mandat za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym.(ska)