Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona

RSS

Matka znalazła w pokoju córki narkotyki. Zawiadomiła policję

15.12.2020 10:59 | 1 komentarz | acz

W miniony weekend w ręce policjantów wpadła 18-latka z Żor, która w mieszkaniu posiadała narkotyki. Sprawa wyszła na jaw, gdy zaniepokojona zachowaniem córki matka zajrzała do jej pokoju, a w nim znalazła podejrzane substancje.

Matka znalazła w pokoju córki narkotyki. Zawiadomiła policję
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W wyjątkowo trudnej sytuacji znalazła się mieszkanka Żor, która w miniony weekend w pokoju swojej nastoletniej córki znalazła podejrzany susz, proszek i kilkadziesiąt tabletek. Zaniepokojona wcześniejszym zachowaniem 18-latki postanowiła zajrzeć do jej pokoju, a kiedy zauważyła, że dziewczyna przetrzymuje w nim najprawdopodobniej narkotyki, powiadomiła policjantów. Ci potwierdzili niestety, że jest to marihuana, amfetamina i ekstazy. Mundurowi zatrzymali nastolatkę, a podczas przeszukania jej odzieży znaleźli przy niej jeszcze dwa woreczki z odurzającym suszem.

18-latka jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. Za popełnione przestępstwo ustawa przewiduje karę w wymiarze sięgającym nawet do 3 lat pozbawienia wolności. - Decyzja, którą podjęła mieszkanka Żor z pewnością wiele ją kosztowała, jednak pomimo dorosłego wieku córki ważniejsze było to, aby chronić ją przed znacznie poważniejszymi skutkami - mówią żorscy policjanci.