Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Gotujemy dla Was na żywo. Kuchnia ON-LINE startujemy o godz. 8.00. Będzie pysznie!

12.12.2020 10:30 | 0 komentarzy | red

Wydawnictwo Nowiny z myślą o czasie świątecznym realizuje społeczny medialny projekt pn. „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”.  Od listopada w naszych mediach zachęcamy Państwa do wspierania polskich lokalnych i regionalnych producentów i sprzedawców żywności i kupowania ich produktów. A już we wtorek zapraszamy na wyczekiwany finał naszego projektu, czyli gotowanie na żywo potraw świątecznych i nie tylko z polskich produktów!

Gotujemy dla Was na żywo. Kuchnia ON-LINE startujemy o godz. 8.00. Będzie pysznie!
Michał Krotky nasz mistrz kulinarny i szef kuchni Restauracji Młyn w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tego jeszcze nie było

We współpracy z cenioną Restauracją Młyn z Raciborza i naszymi zaproszonymi mistrzami kuchni Michałem Krotky oraz Magdaleną Raszka, 15 grudnia ugotujemy dla Was potrawy świąteczne przygotowane z polskich produktów. 

Będziecie Państwo mogli na żywo śledzić poczynania naszych mistrzów kuchni za pośrednictwem portalu Nowiny.pl oraz Youtube i Facebook Nowiny.pl.  Już dziś zapraszamy przed komputery i smartfony! Start Kuchni ON-LINE we wtorek o godz. 8.00 – mówi Marek Kuder, szef organizacyjny projektu

Nasi mistrzowie kuchni - Michał Krotky i Magdalena Raszka 

Restauracja Młyn w Raciborzu

Kliknij planszę i przejdź do relacji na żywo.

Ale to nie wszystkie niespodzianki tego dnia. W trakcie transmisji na żywo kuchni on-line zaprosimy Was do naszego studia śniadaniowego Nowin, gdzie porozmawiamy z zaproszonymi gości o polskich produktach, ich ulubionych świątecznych potrawach i gotowaniu. Gospodarzem studia będzie redaktor naczelny Nowin Raciborskich Mariusz Weidner i dziennikarze naszego Wydawnictwa. 

W trakcie eventu ogłosimy również zwycięzców kulinarnego konkursu „Sam kupuję-smakuję”, który trwał od 3 listopada do 8 grudnia i przyznamy fantastyczne nagrody zwycięzcom, którzy przysłali nam filmy z przygotowania potraw świątecznych używając do tego polskich produktów.

Dla tych z Państwa, którzy będą chcieli w późniejszym terminie obejrzeć naszą relację przygotujemy również skróty z przygotowania dań przez naszych kulinarnych mistrzów i opublikujemy je w naszych mediach.

Ekipa organizacyjna eventu Kuchnia ON-LINE

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo we wtorek od godz. 8.00-14.00 na Youtube Nowiny.pl i Facebook Nowiny.pl oraz na portalu Nowiny.pl! W poniedziałek podamy bezpośredniego linka do relacji na żywo. O oprawę video on-line i montaż zadba Agencja GRIP - https://www.facebook.com/agencjagrip.

Kliknij planszę i przejdź do relacji na żywo.

Posłuchajcie jak szef kuchni Restauracji Młyn z Raciborza Michał Krotky zaprasza na Kuchnię On-line!

Zobaczcie też jak w łatwy sposób zrobiliśmy zakupy produktów do przygotowania potraw przez naszych mistrzów w sklepie www.leclercdrive-raciborz.pl . Zamówiliśmy w prosty sposób produkty w sklepie internetowym i bez kolejki odebraliśmy je w E.Leclerc w Raciborzu!

Obejrzycie też jak nasz szef biura reklam Marek Kuder w wywiadzie dla telewizji TVS zapraszał mieszkańców regionu do wybierania polskich produktów, startowania w konkursie "Sam kupuję-smakuję" i zapraszał na relację na żywo KUCHNI ON-LINE. Wywiad z Markiem Kuder w programie "Dzieje się" TVS zaczyna się w 2 minucie i 33 sekundzie nagrania  https://tvs.pl/tv/dzieje-sie-wydanie-4-12-2020/