środa, 3 marca 2021

imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

RSS

Jak w okresie świątecznym będzie pracowała raciborska biblioteka?

11.12.2020 12:26 | 0 komentarzy | d

W Wigilię i 2 stycznia nieczynna, a w Sylwestra do 14.00. Sprawdź, jak pracują oddziały i filie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu w okresie świąteczno-noworocznym.

Jak w okresie świątecznym będzie pracowała raciborska biblioteka?
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Wigilię 24 grudnia wszystkie filie i oddziały Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu będą nieczynne. Po świętach w dniach 28 grudnia – 31 grudnia biblioteka działa zgodnie z harmonogramem godzin otwarcia (z wyjątkiem filii na Płoni, która otworzy się dla czytelników 7 stycznia oraz filii w Ocicach, która z kolei będzie dostępna dopiero od 12 stycznia) i zaprasza wszystkich do odwiedzin.

W Sylwestra Centrala przy Kasprowicza 12 oraz filie biblioteczne (z wyjątkiem wspomnianych bibliotek na Płoni i w Ocicach) będą otwarte w godzinach 8.00-14.00. W sobotę 2 stycznia biblioteka będzie nieczynna.

- Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom życzymy, by tegoroczne Święta Bożego Narodzenia wypełnione były miłością i pokojem a Nowy Rok przyniósł zdrowie i radość, rozczytał w książkach i pozwolił znów spotkać się na żywo w bibliotece - mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

źródło: MiPBP Racibórz