Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

OSP Turzyczka rusza z akcją pomocy dla szpitala. Jak dołączyć?

10.12.2020 13:40 | 0 komentarzy | AgaKa

OSP Turzyczka zachęca do wsparcia świątecznej akcji, której celem jest pomoc szpitalowi w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach.

OSP Turzyczka rusza z akcją pomocy dla szpitala. Jak dołączyć?
Listopadowa akcja pomocy w OSP Turzyczka spotkała się z dużym odzewem. fot. OSP Turzyczka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Zapraszamy po raz drugi wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców powiatu wodzisławskiego do wsparcia zbiórki darów dla Szpitala w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach. Organizator Świątecznej Zbiórki, pan Patryk Groborz zwrócił się do nas z prośbą o wsparcie akcji, która odbywa się w Wodzisławiu Śl. oraz Rybniku. Oczywiście bez zastanowienia przystąpiliśmy do tej akcji, bo wierzymy, że dobre uczynki powracają i nie wiemy, kiedy my będziemy potrzebować wsparcia. Oprócz przedmiotów, które są wypisane na plakacie i zostaną przekazane szpitalowi zbieramy również słodycze dla małych pacjentów oddziału pediatrycznego w Rydułtowach. Nas już odwiedził św. Mikołaj, podzielmy się słodkościami z małymi pacjentami, którzy muszą spędzić Święta Bożego Narodzenia w szpitalu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą zbiórkę w wyznaczonych godzinach (info na plakacie) do naszej remizy w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Poprzecznej 5a - czytamy na stronie Facebook OSP Turzyczka.

Dla pacjentów szpitali w Wodzisławiu i Rydułtowach zbierane są: wody mineralne, ręczniki frotowe, koce, rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji, słodycze dla dzieci. Dary można składać w remizie OSP Turzyczka w dniach:

  • 10 grudnia od 18.00 do 20.00,
  • 12 grudnia od 18.00 do 20.00,
  • 17,18 grudnia od 18.00 do 20.00
  • 19 grudnia od 18.00 do 20.00