Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

50 lat jak jeden dzień czyli złote gody w gminie Kornowac [ZDJĘCIA]

08.12.2020 13:53 | 0 komentarzy | mad

W tym roku w Domu Kultury w Łańcach odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Medale nadane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę wręczał wójt Grzegorz Niestrój oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Beata Mrozek. To nagroda dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.

50 lat jak jeden dzień czyli złote gody w gminie Kornowac [ZDJĘCIA]
Tegoroczna uroczystość z powodu pandemii koronawirusa była ograniczona do minimum. Na zdjęciu część jubilatów w towarzystwie kierownik USC Beaty Mrozek i wójta Grzegorza Niestroja, fot. UG Kornowac
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uroczystość zorganizowano 3 grudnia. Zaproszono na nią pary, które w 2020 roku obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. W tym roku są to: Łucja i Ryszard Bieńkowie z Kobyli, Krystyna i Józef Ochwatowie z Łańc, Lidia i Leon Gawronowie z Kobyli, Regina i Aleksander Szczepanikowie z Kornowaca, Teresa i Eugeniusz Kubiniokowie z Pogrzebienia, Teresa i Henryk Kucznierzowie z Łańc oraz Irena Błaszczok z Rzuchowa i Gertrudę Wyszkoń z Kobyli. W galerii prezentujemy zdjęcia par - kliknij TUTAJ.

fot. UG Kornowac 

Ludzie:

Grzegorz Niestrój

Grzegorz Niestrój

Wójt gminy Kornowac.