środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Policjanci z wizytą w "Zielonym Zakątku". Zawieźli tam słodycze

07.12.2020 12:39 | 0 komentarzy | d

Tradycją stało się, że raciborscy policjanci odwiedzają w grudniu podopiecznych domów dziecka. Tym razem gościli w Placówce Szkolno-Wychowawczej „Zielony Zakątek” w Pogrzebieniu (gm. Kornowac). Na czele delegacji mundurowych stanął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu, nadkomisarz Jarosław Gorzawski, który wspólnie ze stróżami prawa przekazał dzieciom słodycze.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zostań niebieskim Mikołajem” to inicjatywa Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu insp. Łukasza Krebsa. Jej celem jest zebranie słodyczy przez mundurowych i przekazanie ich podopiecznym domów dziecka czy placówek, które pełnią taką funkcję. – Tym razem słodkości miały trafić do podopiecznych „Zielonego Zakątka”. Podczas wizyty w Pogrzebieniu, policjanci przekazali dzieciom smakołyki. Chcieli w ten sposób umilić im pobyt w placówce, szczególnie w okresie przedświątecznym – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu nadkom. Mirosław Szymański.

Komendant Gorzawski w trakcie spotkania z maluchami podkreślił, że dla wszystkich stróżów prawa dzieci są najważniejszymi istotami na świecie. Wyraził przy tym wdzięczność za to, że mógł w imieniu raciborskich stróżów prawa i pracowników Policji wręczyć upominki.

źródło: KPP Racibórz, oprac. (d)