Wtorek, 2 marca 2021

imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

RSS

Spotkanie online z Robertem Małeckim [ZAPOWIEDŹ]

04.12.2020 10:21 | 0 komentarzy | d

Raciborska biblioteka zaprasza na spotkanie online z Robertem Małeckim, laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły. W jego powieściach czytelnicy znajdą wszystkie elementy dobrego kryminału – duszną atmosferę, makabryczne zbrodnie i genialnego śledczego. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

Spotkanie online z Robertem Małeckim [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
grudzień
15 wtorek

Spotkanie online z Robertem Małeckim

Start 15.12.2020 o godz. 18:00 wstęp wolny

Z wykształcenia politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i autor poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. Autor wyróżnionego Nagrodą Wielkiego Kalibru cyklu z komisarzem Bernardem Grossem (Skaza, Wada, Zadra). Serca miłośników gatunku zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). Jego najnowsza książka to znakomicie przyjęty przez krytyków i czytelników thriller psychologiczny Żałobnica.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 15 grudnia o godz. 18.00 na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-robertem-maleckim

Do udziału w spotkaniu zachęca autor:

źródło: MiPBP Racibórz