Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Owocowy zawrót głowy - dżem truskawkowy BiFix

03.12.2020 10:00 | 0 komentarzy | EK

Poczuj smak truskawki i daj się ponieść chwili. Co kryje w sobie ten wspaniały owoc, często nazywany KRÓLOWĄ wśród wszystkich owoców? Czy jest tutaj ktoś, kto nie lubi dżemu truskawkowego? Chyba nie! Nasz dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru, z dużymi kawałkami owoców, bez konserwantów –  to pełnia smaku! Idealny do naleśników, omletów, gofrów, kanapek, wszelkiego rodzaju racuchów i placuszków.

Poza walorami smakowymi, dżem z truskawek ma wiele funkcji prozdrowotnych, m.in. jest doskonałym elementem diety osób chorujących na anemię, a zawarte w truskawkach fitocydy mają działanie bakteriobójcze.

Produkty firmy Bifix możesz kupić w lokalnych sklepach lub zamówić online na stronie www.zdroweherbaty.com.pl 

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.bifix.pl lub na FB https://www.facebook.com/bifix.naturalne.zrodlo.sil.witalnych 

Owocowy zawrót głowy - dżem truskawkowy BiFix
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html