Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Patrol

Ze szpitala do więzienia. Nieoczekiwany finał potrącenia pieszego

01.12.2020 09:30 | 0 komentarzy | żet

Mężczyzna wszedł na przejście dla pieszych. Został potrącony przez samochód. Trafił do szpitala. Gdy policjanci sprawdzili go w systemach, okazało się, że jest poszukiwany celem doprowadzenia do więzienia.

Ze szpitala do więzienia. Nieoczekiwany finał potrącenia pieszego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 30 listopada około godz. 17.15 na ulicy Rybnickiej w Raciborzu (nieopodal centrum handlowego Auchan). Policjanci z drogówki ustalili, że 34-letni mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i wszedł na przejście dla pieszych w momencie, gdy przejeżdżał przez nie mercedes kierowany przez 45-latka z Chorzowa. Uczestnicy zdarzenia - 34-letni pieszy oraz 45-letni kierowca mercedesa - byli trzeźwi.

Potrącony pieszy doznał urazu nogi i głowy. Przewieziono go do szpitala w Rybniku na obserwację. Gdy policjanci wprowadzili jego dane do wewnętrznych systemów, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Aktualnie mężczyzna jest pilnowany w szpitalu przez policjantów. Prawdopodobnie wkrótce zostanie wypisany (wszystko wskazuje na to, że nie doznał poważniejszych obrażeń), a następnie przewieziony do więzienia celem odbycia kary.