Piątek, 22 stycznia 2021

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Traugutta w Pszowie i Rydułtowach

30.11.2020 13:31 | 3 komentarze | AgaKa

Od czwartku, 3 grudnia 2020 roku, planowana jest zmiana organizacji ruchu na ulicy Romualda Traugutta w Pszowie i Rydułtowach. Z powodu prowadzonej tam inwestycji droga na odcinku od skrzyżowania z ulicą Józefa Ignacego Kraszewskiego w Pszowie do posesji nr 167 (w rejonie skrzyżowania z ulicą Władysława Sikorskiego) w Rydułtowach będzie zamknięta dla ruchu.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Traugutta w Pszowie i Rydułtowach
Przebudowa ul. Traugutta w Pszowie kosztować będzie ok. 3,6 mln zł i potrwa do maja 2021 roku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 3 grudnia 2020 roku na odcinku od skrzyżowania z ulicą Józefa Ignacego Kraszewskiego w Pszowie do posesji nr 167 (w rejonie skrzyżowania z ulicą Władysława Sikorskiego) w Rydułtowach droga będzie zamknięta dla ruchu. Zakaz nie będzie dotyczył pojazdów komunikacji miejskiej, pojazdów budowy oraz mieszkańców posesji położonych wzdłuż odcinka drogi objętego robotami. Ruch pojazdów wyłączonych spod zakazu będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

W celu ominięcia zamkniętego odcinka drogi Wydział Komunikacji i Transportu zaleca poruszanie się ulicami: Plebiscytową i Bohaterów Warszawy w Rydułtowach, Ignacego Domeyki i Józefa Rymera w Radlinie i Józefa Kraszewskiego w Pszowie.