Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Epidemia koronawirusa:

Przepis na świąteczną makówkę w konkursie "Sam kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"! ZOBACZ

27.11.2020 13:20 | 0 komentarzy | MK

Trwa konkurs w ramach projektu Nowin „Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Zobaczcie jak można przygotować świąteczną makówkę z polskich produktów. A biorąc udział w konkursie kulinarnym Nowin można wygrać również wspaniałe nagrody. Zobaczcie filmik autorstwa Marii Polok z Połomi (gmina Mszana).

Przepis na świąteczną makówkę w konkursie "Sam kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"! ZOBACZ
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Wy też możecie wziąć udział w konkursie wysyłając nam własny filmik. To bardzo proste! Na zgłoszenia do konkursu zostały już tylko niecałe 3 tygodnie do 8 grudnia. A czekają na Was fantastyczne nagrody!

Więcej o konkursie Wydawnictwa Nowiny tutaj: https://www.nowiny.pl/171951-gotujcie-z-nami-wygrywajcie-fantastyczne-nagrody-zostaly-tylko-3-tygodnie-na-zgloszenie-do-konkursu-kulinarnego-nowin-sam-kupuje-smakuje.html 

Zapraszamy też producentów żywności do udziału w projekcie medialnym Nowin: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html . Przyjmujemy zgłoszenia tylko do 1 grudnia więc spieszcie się drodzy producenci wytwórcy i sprzedawcy polskiej żywności!