Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Patrol

Policjanci szukają złodzieja z tatuażem. Ukradł citroena w Jastrzębiu

26.11.2020 17:31 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z jastrzębskiej komendy prowadzą sprawę kradzieży citroena C1, do której doszło w nocy z 5 na 6 października. Samochód został skradziony z prywatnej posesji w centrum miasta.

Policjanci szukają złodzieja z tatuażem. Ukradł citroena w Jastrzębiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym samym dniu, w którym doszło do kradzieży, skradziony pojazd był tankowany na jednej ze stacji paliw w Zebrzydowicach, gdzie wizerunek podejrzewanego mężczyzny został zarejestrowany przez system kamer monitoringu. Mężczyzna na prawej ręce, na wysokości łokcia posiada najprawdopodobniej tatuaż.

W wyniku przeprowadzonych czynności odzyskano pojazd, który został odnaleziony. Nadal nie ustalono tożsamości podejrzewanego mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym: osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112.