Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Restauracja Młyn poleca pizzę z pieca opalanego drewnem

24.11.2020 09:25 | 0 komentarzy | EK

Nasza Pizza z pieca opalanego drewnem na oryginalnych włoskich składnikach - cienkie ciasto, dobrej jakości pulpa pomidorowa i oryginalny włoski ser.

W związku z aktualną sytuacją z jaką przyszło mierzyć się gastronomii realizujemy zamówienia na wynos i z dowozem. Nasza aktualna karta menu jest dostępna na naszej stronie internetowej i Facebooku. Istnieje również możliwość zamówienia cateringów okolicznościowych. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z naszą dodatkową ofertą, którą z przyjemnością przedstawi Państwu Szef Restauracji - Jakub Jankowski (tel: 695- 630-165)

Wszelkie zamówienia przyjmujemy codziennie od 12:00 do 21:00.

Kontakt tel: 665 212 212
www: http://mlyn-raciborz.pl/
FB: https://www.facebook.com/RestauracjaMlynwRaciborzu 

Restauracja Młyn poleca pizzę z pieca opalanego drewnem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Młyn jest Restauracją typu casual czyli codzienną, niejednokrotnie jednak, dostosowując się do potrzeb Naszych klientów przyjmujemy nieco bardziej formalny styl. Taka sytuacja ma miejsce kiedy nasi goście organizują u nas przyjęcia okolicznościowe lub nawet niewielkie spotkania, których charakter ma bardziej elegancką formę np.urodziny, rocznice, zaręczny. Jesteśmy elastyczni! :) Część Naszej restauracji, szczególnie latem sprzyja niezobowiązującym wypadom na pizze i piwo jak również są dni, szczególnie niedziele, podczas których goszczą u nas białe obrusy, wysokie świece i świeże kwiaty.

To co się u nas nie zmienia to najwyższy poziom przygotowywanych przez nas potraw. Wkładamy całe serce, żeby nasze dania były nie tylko posiłkiem ale i ciekawym doznaniem, wycieczką w różne strony świata. Łączymy jedzenie z winem, tradycje z nowoczesnością i pasję z pracą. W naszych kartach można znaleźć zarówno dobrą roladę wołową jak i tajskie potrawy.

Jesteśmy dumni, bo jako Restauracja współpracujemy z lokalnymi dostawcami i wspieramy lokalny rynek, dbając szczególnie o jakość i wyjątkowość produktu. Przykładowo mięso przez nas serwowane pochodzi z naszych sklepów- Wędzarni MJM, które od lat cieszą się zaufaniem wśród mieszkańców Gliwic i Raciborza. 


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html