Piątek, 15 stycznia 2021

imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki

RSS

Epidemia koronawirusa:

Świąteczne smaki Ernestyna Janety - kiełbasa szefa

23.11.2020 12:48 | 0 komentarzy | EK

Kiełbasa szefa z Zakładu Rzeźnico-Wędliniarskiego Erestyna Janety to najwyższej jakości produkt przygotowany ze specjalnie wybranego surowca wieprzowego. Długi proces suszenia i dojrzewania w połączeniu z odpowiednio dobranymi przyprawami nadaje tej kiełbasie intensywny smak i aromat. 
Kiełbasa szefa znakomicie nadaje się jako przekąska pokrojona w bardzo cienkie plasterki. 

Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Ernestyn Janeta kojarzy się przede wszystkim z dobrym smakiem i tradycją czego dowodem są przyznawane nagrody i wyróżnienia na konkursach i targach krajowych.

Obecnie zakład oferuje ponad 150 gatunków kiełbas cienkich i grubych, szynek, salcesonów, pasztetów i mielonek oraz kilkadziesiąt rodzajów wyrobów garmażeryjnych między innymi pierogi, naleśniki, bigos, gołąbki, krokiety i inne. Wszystkie te wyroby można zakupić w 21 sklepach firmowych.

Zapraszamy!

 Świąteczne smaki Ernestyna Janety - kiełbasa szefa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html