Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Zostań wolontariuszem WOŚP lub przyłącz się do zbiórki razem z twoją firmą

20.11.2020 22:03 | 0 komentarzy | rck

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2021. Tym razem zbieramy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy - informuje RCK.

Zostań wolontariuszem WOŚP lub przyłącz się do zbiórki razem z twoją firmą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chcesz zostać Wolontariuszem i tworzyć z nami WOŚP? Do dzieła! W tym roku rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line przez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o założenie konta opiekuna wolontariusza. Podczas rejestracji wybierz Sztab WOŚP Racibórz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić zgłoszenie.

Instrukcję krok po kroku znajdziecie tutaj: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/rejestracja-wolontariuszy-online?fbclid=IwAR0DEJ6-WXMIs2Q5nRvnRLgf-UXmdzZJ2FXzLD3iIxScV09xIDnNSRjzFtk

A jak firmy mogą wspierać WOŚP? Sposobów jest wiele, podpowiedzi znajdziecie w linku www.wosp.org.pl/wspieraj/firmy

A my szczególnie chcieliśmy Was zachęcić do założenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej, która może stanąć w Twojej firmie już od 15 grudnia, a jej zawartość będzie wliczona do ogólnego wyniku sztabu WOŚP Racibórz.

Sprawa jest bardzo prosta i wszystkie formalności, podobnie jak przy rejestracji Wolontariusza, można załatwić on-line.

Zarejestruj puszkę na https://iwolontariusz.wosp.org.pl (zakładka dla firm) przypisz ją do raciborskiego Sztabu, a my się z Toba skontaktujemy.

Sztabowa Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna i lokalu, a zbiórkę możecie przeprowadzić stacjonarnie od 15 grudnia 2020  do 10 stycznia 2021.

Od nas dostaniecie wszystkie potrzebne materiały, a po skończonej zbiórce oddajecie puszkę do rozliczenia w naszym sztabie i gotowe!

Więcej informacji znajdziecie na: www.facebook.com/wosp.raciborz

źródło: RCK