Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Patrol

Kraksa w Turzy Śl. Poszkodowane 3 osoby

20.11.2020 11:44 | 2 komentarze | juk

W Turzy Śl. doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym wzięły udział dwa pojazdy. W wyniku kraksy poszkodowane zostały 3 osoby, które trafiły do szpitala.

Kraksa w Turzy Śl. Poszkodowane 3 osoby
W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. (fot. KPP w Wodzisławiu Śl.)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wczoraj (19.11) o godz. 19.30 wodzisławscy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym. Doszło do niego przy ul. Kościuszki w Turzy Śl. W kraksie brały udział dwa pojazdy.

Po przyjeździe na miejsce policjanci ruchu drogowego ustalili, że sprawcą zdarzenia był 20-letni kierujący pojazdem audi, który to jadąc w kierunku ul. Bogumińskiej, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając bokiem swojego auta w jadącego prawidłowo citroena. - W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym kierowca audi - przekazuje Patryk Błasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. - Uczestnicy wymagali specjalistycznej pomocy medycznej, dlatego zostali przetransportowani do najbliższych szpitali - mówi. Patryk Błasik dodaje, że dokładne przyczyny wypadku będą badane przez wodzisławskich śledczych, to od tego zależeć będzie czy kierujący odpowie za popełnienie wykroczenia, czy przestępstwo.