Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:

Najlepsza mąka prosto z młyna - mąka żytnia typ 720

20.11.2020 11:45 | 0 komentarzy | EK

Mąka żytnia typ 720 służy do zrobienia zakwasu na chleb oraz wypieku żytniego chleba i innego rodzaju pieczywa żytniego oraz do zastosowania w wypieku chleba mieszanego pszenno-żytniego takiego najbardziej rozpowszechnionego na piekarniach i w sklepach.

Nasza firma działa na rynku lokalnym. Jako jedyny młyn w powiecie raciborskim produkujemy mąki pszenne i żytnie dla cukierni, piekarń oraz odbiorców indywidualnych.

Mąki produkowane w naszym młynie są produktami naturalnymi i nie zawierają żadnych dodatków.

Ziarna zbóż pszenicy i żyta starannie dobieramy i tworzymy z nich mieszanki przemiałowe, aby uzyskać wymaganą jakość produkowanych przez nas mąk i zachować zawarte w nich naturalne właściwości w wyrabianiu różnego rodzaju ciast i uzyskać dobre parametry wypiekowe.

Zapraszamy do młyna na zakupy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Młynarstwo Modlich spółka jawna
ul. Młyńska 32
47-480 Cyprzanów
tel: (32) 419-87-71
www.mlynarstwo.eu/

Najlepsza mąka prosto z młyna - mąka żytnia typ 720
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html