Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Kultura

O Kolumbii z Dominikiem Bacem. W piątek spotkanie online

11.11.2020 13:17 | 0 komentarzy | d

Gminne Centrum Kultury w Nędzy organizuje kolejne spotkanie w ramach projektu "Przystanek Kulturalny Nędza". Z powodu pandemii wydarzenie przeniesiono do sieci. Tematem jest Kolumbia.

O Kolumbii z Dominikiem Bacem. W piątek spotkanie online
Dominik Bac
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Kolumbia - serce świata" – to zdjęcia i opowieść z kilkunastu wypraw przez Kolumbię, która jest globem w miniaturze: rajskie plaże Karaibów, dzikie dżungle wybrzeża Pacyfiku i Amazonii, bezkresne sawanny Llanos, kolonialne miasta, ośnieżone szczyty Andów, najlepsza kawa a przede wszystkim wspaniali ludzie na każdym kroku jeszcze nieskażeni masową turystyką. - Dotrzemy do wiosek Indian Kuna i Embera w przesmyku Darien, Indian Wayuu na pustynnym półwyspie Guajira, czy nomadów Amazonii Nukak Maku - zapowiada Gminne Centrum Kultury w Nędzy. Wydarzenie poprowadzi kapitan jachtowy, przewodnik wypraw i fotograf Dominik Bac.

Spotkanie zaplanowano na piątek 13 listopada, na godzinę 18.00. Aby zostać uczestnikiem wydarzenia, należy w dniu spotkania kliknąć link: https://gck.clickmeeting.com/spotkanie-z-dominikiem-bacem. Udział bezpłatny. Szczegóły TUTAJ.