Poniedziałek, 17 stycznia 2022

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

InPost zbuduje sortownię w Wodzisławiu Śl.

16.11.2020 07:00 | 15 komentarzy | juk

Do końca września przyszłego roku na terenie Wodzisławia Śl. powstanie hala sortowni paczek należąca do firmy InPost

InPost zbuduje sortownię w Wodzisławiu Śl.
Kadr ze spotu reklamowego promującego tereny inwestycyjne w Wodzisławiu Śl.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

WODZISŁAW ŚL. Rok 2012. W Wodzisławiu Śl. ląduje kosmita. W szczerym polu spotyka prezydenta Mieczysława Kiecę, który przybyszowi z innej planety pokazuje mapę. W międzyczasie zaczyna pracować koparka. Spot reklamowy z taką właśnie fabułą kilka lat temu promował tereny inwestycyjne w mieście. Można było go zobaczyć nie tylko w internecie, ale również na antenach TVN24 i TVN CNBC.

Dużą część 30-sekundowego spotu zajmują materiały nakręcone przy ul. Olszyny. To właśnie tam znajdował się największy teren inwestycyjny promowany wówczas przez miasto. – Działka nie mogła znaleźć inwestora od jakichś 15 lat – komentuje Marlena Toman, właścicielka jednego z biur nieruchomości w Wodzisławiu Śl. – Już znalazła – dodaje podkreślając, że sprzedaż dokonała się za pośrednictwem jej biura.

Chodzi o teren o powierzchni 4,5 hektara znajdujący się pomiędzy fabryką okien KNS a klubem Albatros. Do końca września przyszłego roku ma tam powstać hala sortowni paczek o powierzchni 8,5 tys. m2. Inwestorem ma być firma InPost.(juk)