Poniedziałek, 10 maja 2021

imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora

RSS

Zakład przetwórstwa rybnego Neptun. Jedzmy ryby na zdrowie!

10.11.2020 10:04 | 0 komentarzy | EK

Neptun – zakład przetwórstwa rybnego z Czyżowic, przetwarzający specjały rybne na najwyższym poziomie. Promujemy spożycie ryb, które jest atutem zdrowego stylu życia. Wierzymy w to, że jeśli mamy odżywiać się zdrowo, to towary, które oferujemy, staną się dla naszych klientów produktem, po który będą sięgali chętniej i częściej. Szczególnie w ostatnim czasie, kiedy troska o nasze zdrowie jest niezwykle ważne.

Zakład przetwórstwa rybnego Neptun. Jedzmy ryby na zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Koncentrujemy się na rozwoju nowych pomysłów na ryby i kreatywnym wdrażaniu współczesnych produktów wysokiej jakości. Kluczem do sukcesu firmy i zadowolenia naszych klientów jest zasada, którą kierujemy się od początku istnienia firmy – „jakość, a nie ilość”. Liczą się dla nas przede wszystkim wysokiej jakości, nieszkodliwe dla środowiska surowce, które przetwarzamy nowoczesnymi metodami. Troski i życzenia naszych klientów są dla nas równie ważne, jak jakość naszych rybnych specjałów. Z tego powodu oferujemy produkty najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wszystko co robimy służy temu, aby ich wspierać.

Neptun jest firmą rodzinną, która powstała 1986 i przez dwa pokolenia jest zarządzana rodzinnie. Jest jedną z wiodących firm w branży rybnej na terenie południowej polski, a w naszym regionie jedyną, która swoje produkty wędzone dostarcza do lokalnych sklepów na terenie górnego śląska oraz na rynek ogólnopolski. W roku 1998 firma rozbudowała swój park maszynowy i zaczęła dostarczać przetwory rybne czołowych polskich producentów do sklepów detalicznych na naszym terenie.

Neptun jest właścicielem marki Noriva, która stawia na funkcjonalność i nowoczesność. Swoje produkty kieruje do rodziny, która żyje aktywnie i której filozofią jest zdrowe życie i zdrowe żywienie. Noriva stawia na jakość produktów spożywanych „w biegu”. To znaczy, że nie wymagają one celebracji i długiego czasu przygotowania.

Wierzymy, że można myśleć inaczej i dzięki takiej postawie od lat tworzymy zdrowe produkty, bez konserwantów, smaczne dla konsumenta.Stawiamy na funkcjonalność i nowoczesność. Nasze produkty kierujemy dla rodzin, które żyją aktywnie i których filozofią jest zdrowe życie i zdrowe żywienie. Noriva gwarantuje najwyższą jakość produktów, które jednocześnie nie wymagają długiego czasu przygotowania – mówi Michał Panic, współwłaściciel firmy Neptun.

Historia firmy

Kamienie milowe od 1986 do dziś:

• 1986 – rozpoczęcie działalności

• 1989 – uruchomienie smażalni ryb

• 1998 – szerokie i profesjonalne rozpoczęcie bezpośrednich dostaw do grupy klientów detalicznych

• 2007 – budowa nowego biurowca oraz magazynów logistycznych

• 2012 – powstanie marki Noriva

• 2013 – budowa nowoczesnego zakładu przetwórstwa rybnego

Nasze produkty kupisz: Przystań Rybna Noriva, Wodzisław Ślaski, ul. Zamkowa
Kontakt: www.noriva.pl | e-mail: biuro@noriva.pl | tel. 32 451 31 58


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html 

Tekst sponsorowany