Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Zamek Piastowski zamyka się na zwiedzających

05.11.2020 14:22 | 0 komentarzy | d

Bramy Zamku Piastowskiego w Raciborzu dla odwiedzających zamykają się w najbliższą sobotę 7 listopada.

Zamek Piastowski zamyka się na zwiedzających
Zamek Piastowski w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Informujemy, iż w ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, w trosce o wspólne zdrowie i porządek, od soboty 7 listopada do niedzieli 29 listopada 2020 r. Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Kaplica Zamkowa zostają zamknięte dla zwiedzających – czytamy w informacji prasowej Zamku Piastowskiego nadesłanej do redakcji Nowin.

Czynne pozostają Punkt Informacji Turystycznej oraz dziedziniec. Dostępne będą w następujące dni: wtorek - piątek: 9.00 – 16.00, a w soboty, niedziele i święta: 10.00 - 18.00. – Zapraszamy do odwiedzania zamkowego PIT, który oferuje sporo materiałów promocyjnych, zarówno o powiecie raciborskim, województwie śląskim czy kraju. Nie brakuje materiałów bezpłatnych, takich jak: mapy, przewodniki czy foldery. Ponadto w ofercie mamy również wiele gadżetów i materiałów płatnych, w promocyjnych cenach – mówi Grzegorz Nowak z Punktu Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Ponadto odwołane zostają również wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia i warsztaty. Odbędą się w innym terminie.

źródło: Zamek Piastowski w Raciborzu, oprac. (d)