Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Bezpieczna diagnostyka w Raciborzu

03.11.2020 13:03 | 0 komentarzy | MP

Stały dostęp do badań diagnostycznych w trakcie pandemii jest bardzo istotny. Dlatego pracownia diagnostyki obrazowej TOMMA (należąca do sieci PZU Zdrowie) w Raciborzu funkcje w standardowym trybie, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. W pracowni można wykonać badania rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, RTG i USG. Pracownia świadczy także badania tomografii komputerowej w ramach NFZ.

Bezpieczna diagnostyka w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zaawansowana technologia

Badanie MR wykorzystuje działanie pola magnetyczneg. Pozwala „przeskanować” przekrojowo organizm i w niezwykle dokładny sposób ocenić stan wszystkich struktur wewnętrznych. Doskonale sprawdza się w diagnostyce planowej i profilaktycznej chorób ośrodkowego układu nerwowego oraz zmian o podłożu nowotworowym. W pracowni diagnostyki obrazowej w Raciborzu wykonacie m.in. angiografię, badania głowy, jamy brzusznej, kręgosłupa, stawów, szyi, zatok czy piersi, a także Whole Body Scan, czyli rezonans magnetyczny całego ciała. Badania realizowane komercyjnie nie wymagają skierowania.

Pełne bezpieczeństwo

Profesjonalizm kadry, wysokie standardy obsługi, indywidualne podejście to istotne elementy procesu diagnozy. Niezwykle ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego badania odbywają się w odpowiednich odstępach czasowych, po każdym badaniu dezynfekujemy sprzęt, a nasz personel wyposażony jest w niezbędne środki ochrony. Wyniki badań można odebrać online za pośrednictwem Portalu Pacjenta.

Rejestracja

Termin badania w raciborskiej pracowni na terenie szpitala rejonowego (ul. Gamowska 3) można umówić telefonicznie +48 734 856 318, +48 734 834 218, mailowo: raciborz@tomma.com.pl lub przez stronę www.tomma.com.pl. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00.

PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa – pod tym szyldem działają dzisiaj pracownie TOMMA. Zmiana barw pozwala nam na kontynuację naszego niemal trzydziestoletniego doświadczenia i dalszy rozwój. Tylko w poprzednim roku w 36 placówkach diagnostycznych w całej Polsce wykonaliśmy blisko 300 000 badań z zakresu rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, USG oraz RTG.

Materiał zewnętrzny