środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Trwa kulinarny konkurs z extra nagrodami w ramach projektu “Kupuję-Smakuję”! [AKTUALIZACJA]

03.11.2020 09:39 | 0 komentarzy | MK

Mamy czas pandemii, większość czasu spędzamy w domu, a nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne przebywanie w kuchni, rodzinne rozmowy przy stole, gotowanie i smakowanie pysznych potraw. Wydawnictwo Nowiny z myślą o czasie świątecznym realizuje unikatowy projekt pn. „Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Kiedy dotyka nas wszystkich pandemia, zachęcamy mieszkańców do kupowania polskich produktów. W czasie pandemii to właśnie sklepy są dla nas otwarte - wybierajmy i doceniajmy nasze polskie wyroby.

Trwa kulinarny konkurs z extra nagrodami w ramach projektu “Kupuję-Smakuję”! [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tego jeszcze nie było - Kuchnia on-line!

W ramach projektu organizujemy niecodzienny event kulinarny. We współpracy z cenioną Restauracją Młyn z Raciborza, jej świetnym kucharzem Michałem Krotky i znaną raciborską blogerką kulinarną Żanetą Forreiter, 15 grudnia ugotujemy potrawy świąteczne przygotowane z polskich produktów. Będziecie Państwo mogli na żywo śledzić ich poczynania za pośrednictwem portalu Nowiny.pl, Facebooka i Youtube. Przygotujemy również skróty z przygotowania dań przez naszych kulinarnych mistrzów. Już dziś zapraszamy do oglądania tej niecodziennej transmisji! O oprawę video on-line i montaż zadba Agencja GRIP - https://www.facebook.com/agencjagrip

Nasi Mistrzowie Kuchni - Michał Krotky i Żaneta Forreiter

Restauracja Młyn w Raciborzu

Kulinarny konkurs - pokaż nam jak gotujesz swoją ulubioną potrawę i wygraj robot kuchenny Speedcook!

Jedną z niespodzianek projektu jest konkurs pod nazwą „Sam kupuję-smakuję”. Pochwalcie się Państwo swoimi kulinarnymi umiejętnościami, wyślijcie nam nagranie w postaci własnego filmiku video, a my opublikujemy je w naszych mediach. Do wygrania będą fantastyczne nagrody – m.in. nowoczesny robot kuchenny SpeedCook wart ponad 2500 zł. Regulamin konkursu można znaleźć poniżej, a listę kolejnych nagród do wygrania podamy wkrótce.

Nagroda główna w konkursie  - nowoczesny robot kuchenny SpeedCook!

Na czym polega Konkurs “Sam kupuję-smakuję”!

Zapraszamy wszystkich  do konkursu, który polega na przesłaniu filmu video (relacji) z przygotowania dania świątecznego m.in z polskich produktów (nakręconego np. smartfonem). W przesłanej pracy musi być wykorzystany przynajmniej jeden polski produkt żywnościowy (lokalny, regionalny lub ogólnokrajowy).

Aktualizacja: W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym konkursem, z czego się bardzo cieszymy, postanowiliśmy dać możliwość wystartowania w konkursie nie tylko mieszkańcom Subregionu Zachodniego woj. śląskiego, ale również mieszkańcom całego kraju. Wszak promujemy produkty lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich producentów.

Specjalna nagroda publiczności

Zapraszamy do przesyłania filmików.  Mogą Państwo wygrać wiele cennych nagród przyznanych przez kapitułę konkursu, ale również specjalną nagrodę publiczności! Nie czekajcie więc do 8 grudnia z przesłaniem nam Waszych filmów. Im szybciej opublikujemy Państwa nagraniena Facebooku Nowiny.pl, tym więcej lajków możecie Państwo otrzymać od głosujących i wygrać specjalną nagrodę publiczności.

Terminy

Konkurs trwa od 3 listopada do 8 grudnia. Wszystkie przychodzące do redakcji prace (spełniające wymagania regulaminowe), będą publikowane w specjalnej sekcji na stronie głównej portalu Nowiny.pl oraz w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie i Youtube.

Nagrody

Przyznamy 3-5 nagród głównych po wyborze przez kapitułę konkursu najlepszych prac. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas eventu KUCHNIA-ONLINE 15 grudnia.

Jak się zgłosić?

Prosimy wysyłać filmiki video od 3 listopada do 8 grudnia za pośrednictwem dysków sieciowych (np. wetransfer, onedrive, dropbox) z linkiem do pobrania na maila kupujesmakuje@nowiny.pl.

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu, by spełnić wymagania konkursowe:

Pobierz Regulamin konkursu - Sam kupuję-smakuję_na gotowo_aktualizacja.pdf (format pdf, rozmiar ~365.59 k)

Zapraszamy do wspólnego gotowania, udziału w konkursie i oglądania Kuchni on-line!

Tutaj znajdziecie już zgłoszone filmy do konkursu: https://www.nowiny.pl/tag/kupujesmakuje-film 

Więcej o projekcie Wydawnictwa Nowiny „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty” przeczytacie Państwo tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html