Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

29.10.2020 12:39 | 1 komentarz | ż
Ostatnia aktualizacja: 30.10.2020 18:19

TEKST AKTUALIZOWANY

Z powodu zamknięcia cmentarzy w dniach 31.10.2020 r. - 2.11.2020 r. (decyzja rządu, piszemy o tym TUTAJ), władze Raciborza odstąpiły do zmiany organizacji ruchu w rejonie raciborskich nekropolii.

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W okresie od 29 października do 2 listopada 2020 roku, w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie Raciborza wprowadzone zostaną następujące zmiany organizacji ruchu. Magistrat apeluje do wszystkich posiadaczy pojazdów mieszkających w pobliżu cmentarzy lub mogących korzystać z komunikacji miejskiej o niekorzystanie w tych dniach ze swoich pojazdów. Piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności, kierowcy o wykonywanie poleceń policjantów.

Cmentarz Jeruzalem

1 listopada 2019 roku odcinek ul. Ocickiej od skrzyżowania z drogą krajową nr 45 (ul. Starowiejska) do skrzyżowania z ul. Koszalińską zostanie wyłączony z ruchu. Prawo do przejazdu będą miały jedynie: autobusy zorganizowanego transportu zbiorowego i pojazdy, z których korzystają osoby niepełnosprawne.

Prosimy o parkowanie samochodów na miejscach utwardzonych na parkingu Jeruzalem I przy ul. Jana Pawła II (plac naprzeciwko kościoła Matki Bożej)

Na ulicy Opawskiej na wysokości sklepu LIDL zlokalizowany zostanie przystanek autobusowy na dzień 1 listopada 2020 roku.

Brzezie

Od 29 października do 2 listopada 2020 roku na ulicy Strażackiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (w kierunku od ulicy Pogrzebieńskiej do ulicy Bitwy Olzańskiej).

Markowice

Od 1 listopada do 2 listopada 2019 roku na drodze dojazdowej do cmentarza w dzielnicy Markowice od ulicy Jordana do ulicy Gliwickiej zostanie wprowadzony ruchu jednokierunkowy.

źródło: UM Racibórz, oprac. ż


Zobacz również: