Czwartek, 3 grudnia 2020

imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

RSS

Epidemia koronawirusa:

Czerwona strefa? Dalsze obostrzenia? Dziś się tego nie dowiemy

22.10.2020 14:57 | 0 komentarzy | żet

Konferencja prasowa premiera, na której miano poinformować o nowych środkach walki z epidemią koronawirusa, została przełożona.

Czerwona strefa? Dalsze obostrzenia? Dziś się tego nie dowiemy
Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował o przełożeniu terminu konferencji prasowej, podczas której zostaną podane nowe obostrzenia sanitarne.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

22 października o godz. 13.00 miała rozpocząć się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego, na której miał on poinformować o wprowadzeniu nowych obostrzeń sanitarnych związanych ze zwalczaniem epidemii koronawirusa.

- Ze względu na trwające prace parlamentarne i głosowania w Sejmie konferencja prasowa dotycząca nowych zasad bezpieczeństwa odbędzie się jutro o godz. 11.00 - poinformował na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller.

Na konferencji miała zostać zaktualizowana lista powiatów objętych czerwoną strefą. Niewykluczone, że obostrzenia sanitarne czerwonej strefy zostaną rozciągnięte na cały kraj (Premier Mateusz Morawiecki chce, żeby cała Polska była czerwoną strefą). W planach jest również wprowadzenie nauczania zdalnego w wyższych klasach szkół podstawowych.

Jaki będzie faktyczny kształt nowych obostrzeń sanitarnych? Tego dowiemy się 23 października o godz. 11.00. W portalu Nowiny.pl będziemy informować o nowych regulacjach na bieżąco.