Czwartek, 15 kwietnia 2021

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

WAŻNE:

W Jastrzębiu trwa tydzień kariery. Spotkania organizowane są on-line

22.10.2020 09:41 | 0 komentarzy | AgaKa

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do udziału w kursach, warsztatach i prezentacjach w ramach Jastrzębskiego Tygodnia Kariery

W Jastrzębiu trwa tydzień kariery. Spotkania organizowane są on-line
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. W tym roku wydarzenie to odbywa się  w dniach 19-25 października pod hasłem „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo”. Wydarzenie patronatem objęła Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, Anna Hetman.  

Doradcy zawodowi Jastrzębskiego Doradztwa Kariery przygotowali program wspierający młodzież, rodziców, szkolnych doradców zawodowych oraz osoby poszukujące pracy w działaniach związanych z planowanie drogi zawodowej i związanymi z tym wyborami. W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną w kraju wydarzenia realizowane są on-line.

- Mamy nadzieję, że wszystkie przygotowane wydarzenia będą pomocne w planowaniu ścieżki kariery zawodowej zgodnej z zainteresowaniami i dostosowanej do wymagającego rynku pracy - zapowiadają organizatorzy.

Z programem można zapoznać się na stronach www Powiatowego Urzędu Pracy i w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/JastrzebskieDrogowskazyKariery/

https://www.facebook.com/pupjastrzebie/