Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Oświadczenie Michała Fity

21.10.2020 17:23 | 0 komentarzy | ż

- Nie będę komentował argumentów, jakie „uzasadniały” decyzję Pana Prezydenta Dariusza Polowego o moim odwołaniu - pisze Michał Fita.

Oświadczenie Michała Fity
Michał Fita (fot. arch. Nowiny.pl).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szanowni Mieszkańcy Raciborza,

Bardzo serdecznie pragnę podziękować za zaufanie jakim obdarzyli mnie Państwo zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze wyborów popierając nowego kandydata w wyborach prezydenckich.

Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie Państwo do realizacji pozytywnych zmian w naszym mieście.

Nie będę komentował argumentów, jakie „uzasadniały” decyzję Pana Prezydenta Dariusza Polowego o moim odwołaniu.

W działaniach jakie podejmowałem zawsze kierowałem się dobrem mieszkańców i miasta oraz literą prawa. Miałem swój pomysł na rozwój Raciborza, który zyskał uznanie w Państwa oczach, na spowodowanie aby nam, raciborzanom, żyło się tu lepiej, bardziej komfortowo, a przede wszystkim bezpieczniej. Niestety nie mogłem zrealizować w pełni swojej wizji, z racji pełnionej przeze mnie funkcji v-ce prezydenta, ponieważ to wyłącznie prezydent akceptuje wszelkie kierunki działań i zmian. Uważam, że swój czas w służbie mieszkańcom wykorzystałem skutecznie i nadal będę wspierał każde pozytywne działania dla miasta.

Dziękuję serdecznie wszystkim współpracownikom, którzy rzetelnie wypełniali swoje obowiązki, tym bardziej w trudnych pandemicznych czasach.

Niezależnie od tego jakie zajmuję służbowe stanowisko, nie zamierzam poprzestawiać w działaniach na rzecz dobra miasta i w służbie mieszkańcom.

Życząc zdrowia pozostaję z wyrazami szacunku

Michał Fita


Zobacz również:

Ludzie:

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent Raciborza