Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Epidemia na Śląsku:

Szef wodzisławskiego ZDM złożył wypowiedzenie

22.10.2020 07:00 | 10 komentarzy | juk

Z końcem listopada nastąpią zmiany personalne w wodzisławskim Zarządzie Dróg Miejskich. Stanowisko dyrektora opuszcza Janusz Lipiński, który pełnił tę funkcję od 2018 r.

Szef wodzisławskiego ZDM złożył wypowiedzenie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

WODZISŁAW ŚL. Jeszcze tylko przez kilka tygodni będzie piastował stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Miejskich (ZDM) w Wodzisławiu Śl. Mowa o Januszu Lipińskim, który już niedługo opuści miejską jednostkę.

Dyrektor Lipiński kilka dni temu w wodzisławskim magistracie złożył wypowiedzenie o pracę. ZDM-em pokieruje jeszcze tylko do końca listopada, by później móc zacząć nową pracę. – Moje wypowiedzenie ma związek z otrzymaniem posady w innym miejscu. Aktualnie nie chciałbym zdradzać, gdzie będę pracował. Mogę jedynie powiedzieć, że nie będzie to żadna miejska jednostka na terenie Wodzisławia Śl. – mówi nam Janusz Lipiński.

Przypomnijmy, że Janusz Lipiński od 2006 r. pełnił funkcję komendanta Straży Miejskiej w Wodzisławiu Śl., a od 1 sierpnia 2018 r. szefował ZDM-owi. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe m.in. jako kierownik firmy remontowo-budowlanej oraz w przedsiębiorstwie wodno-melioracyjnym.

(juk)