Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Hakerzy przejęli profil posłanki Gabrieli Lenartowicz

20.10.2020 09:24 | 5 komentarzy | żet

Nieznani sprawcy włamali się na facebookowe konto Gabrieli Lenartowicz i zmienili jej zdjęcie profilowe na flagę tzw. Państwa Islamskiego.

Hakerzy przejęli profil posłanki Gabrieli Lenartowicz
Gabriela Lenartowicz poinformowała o ataku hakerskim na swoje konto facebookowe za pośrednictwem Twittera. Do wiadomości dołączyła widok jej profilu na Facebooku z flagą ISIS w polu zdjęcia profilowego.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- 19 października 2020 roku padłam ofiarą ataków hakerskich. Rankiem, nieznani sprawcy włamali się na mój prywatny profil na portalu Facebook, zmienili zdjęcie profilowe na flagę Państwa Islamskiego (ISIS) oraz dokonali istotnych zmian w organizacji mojej strony na Facebooku. Niestety, na tę chwilę, ani ja, ani moi współpracownicy nie mamy dostępu do mojej strony. Robimy wszystko, aby odzyskać własność intelektualną, która była prezentowana na tym profilu - czytamy w oświadczeniu posłanki Gabrieli Lenartowicz.

Parlamentarzystka powiadomiła o ataku funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz agentów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Podziękowała im za udzieloną pomoc.

- Wierzę, że już niedługo spotkamy się ponownie na stronie Gabriela Lenartowicz. Tymczasem - moimi narzędziami do kontaktu z Państwem będzie mój prywatny profil na Facebooku oraz konta na Twitterze i Instagramie - dodaje G. Lenartowicz.

Ludzie:

Gabriela  Lenartowicz

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm