środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Starosta wodzisławski zakażony koronawirusem

17.10.2020 11:08 | 8 komentarzy | art

Leszek Bizoń, starosta wodzisławski otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Starosta mógł się zarazić od jednego z członków swoje rodziny. 

Starosta wodzisławski zakażony koronawirusem
Starosta wodzisławski Leszek Bizoń otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Trwa ustalanie kręgu osób, które w wyniku bliskiego kontaktu ze starostą zostaną wysłane na izolację. Fot. Justyna Koniszewska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Informację o pozytywnym wyniku starosty potwierdziliśmy dzisiaj rano. - Potwierdzam, że pan starosta otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nie ma żadnych objawów. Kwarantanna ma potrwać do 25 października - mówi nam Wojciech Raczkowski, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. 

Starosta Leszek Bizoń prawdopodobnie zakaził się od członka swoje rodziny. Kiedy w czwartek wieczorem nabrał podejrzeń, że osoba ta może być zakażona, bo pojawiły się u niej objawy, sam zdecydował się na wykonanie testu. Wynik miał otrzymać wczoraj późnym wieczorem. 

O sprawie wie wodzisławski Sanepid. Obecnie trwa postępowanie w kierunku ustalenia kręgu osób, z którymi starosta mógł mieć bliski kontakt, w celu skierowania tych osób na izolację. 

Ludzie:

Leszek Bizoń

Leszek Bizoń

Starosta Wodzisławski