Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Zmiana planów. Noc Bibliotek w formule online [NOWY PROGRAM]

09.10.2020 14:16 | 0 komentarzy | d

Miał być klimat na czytanie, zero waste, kreatywne warsztaty, fotobudka i kiermasz. Będzie nieco inna formuła. Raciborska biblioteka z przykrością informuje, że z powodu narastającej ilości zakażeń koronawirusem, w trosce o zdrowie uczestników i organizatorów podjęto decyzję o zmianach w programie sobotniej Nocy Bibliotek.

Zmiana planów. Noc Bibliotek w formule online [NOWY PROGRAM]
Sylwia Majcher
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsca wspólne, łączące ludzi, lokalne centra żywej kultury i edukacji. W akcję tradycyjnie włączy się raciborska biblioteka, która zgodnie z tegorocznym tematem będzie chciała pokazać dobry klimat w bibliotece, ale też porozmawiać o klimacie – środowisku, o które trzeba bardziej zadbać.

- Podjęliśmy trudną dla nas decyzję o zmianie formuły Nocy ze spotkania na żywo w spotkanie o charakterze online. Zapraszamy szczególnie o godz. 19.00 na spotkanie ze specjalistką w dziedzinie ZERO WASTE Sylwią Majcher i życzymy dobrego klimatu na czytanie w domach - mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Nowy program Nocy Bibliotek:

Sobota, 10 października

Reszta atrakcji odwołana!

źródło: MiPBP Racibórz Ludzie:

Małgorzata  Szczygielska

Małgorzata Szczygielska

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.