Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

W zamku w Tworkowie nakręcono teledysk do piosenki [WIDEO]

05.10.2020 10:56 | 0 komentarzy | mad

Właściciel agencji artystycznej CORAL z Bluszczowa Tomasz Ciba zaprezentował nowy utwór pt. "Ciągle tacy sami". Teledysk do piosenki kręcono na terenie powiatu raciborskiego, w gminie Krzyżanowice, w tamtejszych ruinach zamku w Tworkowie.

W zamku w Tworkowie nakręcono teledysk do piosenki [WIDEO]
Tomasz Ciba znany jest również jako Tomek Coral
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tomasz Ciba przyznaje, że utwór pt. "Ciągle tacy sami" jest dla niego bardzo ważny, stąd zależało mu na tym, aby nagrać teledysk do niego w odpowiednim miejscu. – Klimat tego miejsca, ruin zamku w Tworkowie, jest ku temu fantastyczny. Tym bardziej teraz po rewitalizacji obiekt dostał blasku i warto go pokazać szerszemu odbiorcy – mówi. Dodaje, że początkowo zastanawiał się nad innym obiektem. – Jednak kiedy pojawiłem się tutaj, wiedziałem, że to jest to miejsce i klimat – wyjaśnia T. Ciba.

Premiera materiału odbyła się kilka dni temu w przestrzeni wirtualnej. "Na żywo" szerszemu gronu teledysk został zaprezentowany w niedzielę, 4 października, podczas dorocznej inauguracji roku kulturalnego gminy Krzyżanowice, która w tym roku odbyła się właśnie w ruinach zamku w Tworkowie (czytaj: Wójt Utracki uhonorował czterech działaczy kultury).

Muzykę do utworu skomponował Tomasz Ciba, natomiast autorem słów jest Lech Jan Jamka.