środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Patrol

Epidemia na Śląsku:

Złodzieje ze zdjęcia ukradli hulajnogę w Rybniku. Rozpoznajesz ich?

01.10.2020 11:50 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z Rybnika poszukują sprawców kradzieży elektrycznej hulajnogi. Mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o kradzież w sklepie przy ulicy Zebrzydowickiej w Rybniku.

Złodzieje ze zdjęcia ukradli hulajnogę w Rybniku. Rozpoznajesz ich?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z ustaleń śledczych wynika, że 12 czerwca br. mężczyźni, działając wspólnie i w porozumieniu na terenie sklepu w Rybniku, przy ulicy Zebrzydowickiej 67 skradli elektryczną hulajnogę o wartości 1200 złotych. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają podejrzewanych na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 582 80 lub na numer alarmowy 112.