Wtorek, 20 października 2020

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Anna Ujma odchodzi z Urzędu Miasta Żory, ale będzie pracować w Żorach

25.09.2020 09:45 | 6 komentarzy | ska

Pełniąca funkcję pełnomocnika - głównego specjalisty ds. promocji, kultury i sportu w Urzędzie Miasta Żory Anna Ujma pożegnała się z dziennikarzami, z którymi współpracowała w ostatnich latach. Teraz Anna Ujma obejmie stanowisko kierownicze w powstającej Galerii Wiślanka. 

Anna Ujma odchodzi z Urzędu Miasta Żory, ale będzie pracować w Żorach
Anna Ujma była doradcą oraz pełnomocnikiem prezydenta Waldemara Sochy od 2012 roku, z kilkumiesięczną przerwą. fot. UM Żory
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Anna Ujma odchodzi z Urzędu Miasta Żory, ale będzie pracować w Żorach

To już drugi raz, kiedy Anna Ujma żegna się z Urzędem Miasta Żory. Od 2012 roku była doradcą prezydenta Waldemara Sochy, a w 2014 roku podjęła decyzję o rezygnacji na rzecz pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wróciła jadnak po kilku miesiącach, po zakończeniu kontraktu w Dubaju i znów została doradcą prezydenta. 

Po zmianach ustatowych dot. doradców w urzędach miast, w 2017 roku w Żorach dotychczasowi doradcy po wygraniu konkursu zmienili swoje funkcje na pełnomocników-głównych specjalistów. Tak też stało się z Anną Ujmą, która wykonywała dalej swoje dotychczasowe zadania, związane z promocją, kulturą i sportem. 

Teraz jednak podjęła decyzję o rezygnacji z pracy w budżetówce na rzecz sektora prywatnego. - Od 1 października obejmę stanowisko Dyrektora ds.marketingu. Wspólnie z Zespołem będziemy od fundamentów budować markę Galerii Wiślanka, ale i wzmacniać markę miasta Żory jako miejsca idealnego do rozwoju biznesu, nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się. Planuję też intensywniej niż dotychczas, rozwijać swoją działalność związaną ze szkoleniami w zakresie autopromocji, budowania marki, wystąpień publicznych i zarządzania umiejętnościami miękkimi - pisze w liście do dziennikarzy Anna Ujma, dziękując za dotychczasową współpracę i podkreślając bardzo dobre relacje z pracownikami urzędu oraz jego kierownictwem.