Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Minister i poseł Michał Woś zwraca uwagę prezydentowi Polowemu na "sporo zawiedzionego entuzjazmu"

23.09.2020 22:25 | 12 komentarzy | ma.w

Polityk Solidarnej Polski zamieścił komentarz na facebooku Nowin, pod artykułem o zapowiedzi budowy lodowiska przez włodarza Raciborza. - Trzymamy za słowo - podkreślił Woś i przypomniał, że o lodowisku od lat mówią wiceprezydent Michał Fita i radna Anna Szukalska.

Minister i poseł Michał Woś zwraca uwagę prezydentowi Polowemu na "sporo zawiedzionego entuzjazmu"
Michał Woś z Dariuszem Polowym na sesji rady miasta w Raciborzu, gdzie minister mówił włodarzowi o rachunku sumienia i potrzebie wielkich projektów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dariusz Polowy w środowe południe ogłosił w magistracie zamiar budowy nowego lodowiska na Zamkowej. Do relacji z briefingu prasowego włodarza odniósł się na nowinowym FB minister i poseł z Raciborza Michał Woś. W jego internetowym wpisie nie zabrakło uszczypliwości pod adresem prezydenta miasta.

Panie Prezydencie Dariusz Polowy, trzymamy za słowo! Racibórz potrzebuje tej inwestycji, od lat mówi o tym Michał Fita i Ania Szukalska. Dobrze, że w końcu wsłuchuje się Pan w głos radnych Liczę, że 1 grudnia 2021 pojeździmy razem na nowym lodowisku. Już kilka wizualizacji w ostatnim czasie mieszkańcy naszego miasta widzieli - oby ten pomysł wyszedł spoza fazy wizualizacji. Przy poprzednich było sporo (teraz już zawiedzionego) entuzjazmu. Pozdrawiam!

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Michał Woś

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości