Sobota, 5 grudnia 2020

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Samochodowe domino w Radlinie. Sprawca pijany jak bela

23.09.2020 11:33 | 1 komentarz | art, ska

W sobotni wieczór 19 września po godz. 22.30 służby zostały wezwane na ul. Korfantego w Radlinie, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Rychło okazało się, że sprawca zdarzenia ledwo stoi na nogach.

Samochodowe domino w Radlinie. Sprawca pijany jak bela
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na miejsce wraz ze strażakami dojechała także załoga karetki pogotowia, która udzieliła pomocy i zabrała na obserwację do szpitala 11-latka, który ucierpiał w zdarzeniu. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń. Na miejsce wezwano również policję. 

- Kierujący pojazdem osobowym marki bmw nie zachował należytej ostrożności, nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego wjechał w tył pojazdu mitsubishi, który zatrzymał się na czerwonym świetle. Wskutek uderzenia pojazd ten przemieścił się i uderzył w poprzedzający go inny pojazd marki skoda fabia. Jak się okazało, kierujący pojazdem marki bmw znajdował się pod wpływem alkoholu. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń – powiedział nam mł. asp. Patryk Błasik z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl.

Zatrzymany kierowca w wieku 38 lat „wydmuchał” 2,5 promila alkoholu we krwi.