Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Mieszkańcy mogą pytać o Czyste Powietrze

23.09.2020 07:00 | 1 komentarz | ska

RYDUŁTOWY W najbliższy czwartek, 24 września o godz. 17.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury „Feniks” odbędzie się spotkanie dla mieszkańców zainteresowanych programem „Czyste Powietrze”.

Mieszkańcy mogą pytać o Czyste Powietrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wydarzenie zorganizowane zostanie przez władze miasta wraz ze Stowarzyszeniem „Zdrowe Rydułtowy”, które prowadzi punkt informacyjny programu „Czyste Powietrze” na terenie ROSiR. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Członkowie Stowarzyszenia, szczegółowo omówią zasady uzyskania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz poprowadzą warsztaty dotyczące przygotowania wniosku o dofinansowanie.

Warto dodać, że w minioną sobotę, 19 września Rydułtowy po raz kolejny odwiedziło mobilne biuro programu Czyste Powietrze, w związku z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców wnioskami o dofinansowanie. Tym razem bus WFOŚiGW przyjechał przed remizę OSP Radoszowy, gdzie pracownicy funduszu służyli mieszkańcom informacjami i pomagali w złożeniu wniosków.

(ska)