środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Maksymilian Lamczyk przeszedł na emeryturę

11.09.2020 09:42 | 0 komentarzy | mad

Na zasłużoną emeryturę udał się Maksymilian Lamczyk - inspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. W krzyżanowickim urzędzie przepracował 45 lat.

Maksymilian Lamczyk przeszedł na emeryturę
Maksymilian Lamczyk (na zdj. w środku) w towarzystwie pracowników Urzędu Gminy Krzyżanowice, fot UG Krzyżanowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałek 7 września oficjalnie został pożegnany przez wójta Grzegorza Utrackiego wraz z kierownictwem i pozostałym personelem urzędu gminy. Wójt w imieniu całego urzędu, ale również mieszkańców i organizacji pozarządowych podziękował Maksymilianowi Lamczykowi za zaangażowanie, dobrą współpracę ze społeczeństwem, organizacjami i jednostkami OSP gminy Krzyżanowice oraz służbę przez 45 lat na rzecz urzędu i gminy Krzyżanowice.

Maksymilian Lamczyk rozpoczął pracę w urzędzie gminy w 1 września 1975 roku na stanowisku instruktora ds. budownictwa. Od 18 czerwca 1990 r. do 31 grudnia 2006 r. pełnił funkcję zastępcy wójta. Był przewodniczącym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych od 1997 roku. Do 27 sierpnia 2020 r. służył Krzyżanowicom na stanowisku inspektora ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego.

źródło: UG Krzyżanowice, oprac. (d)

Ludzie:

Grzegorz Utracki

Grzegorz Utracki

Wójt gminy Krzyżanowice.