Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Witaj szkoło i... nowy rozkładzie jazdy autobusów

28.08.2020 14:58 | 0 komentarzy | AgaKa

Z początkiem września Międzygminny Związek Komunikacyjny powraca do rozkładu jazdy przygotowanego na dni robocze nauki szkolnej. Jeśli w związku z epidemią koronawirusa w jastrzębskich szkołach zostanie wprowadzony system dwuzmianowy, rozkład jazdy zostanie do niego dostosowany. 

Witaj szkoło i... nowy rozkładzie jazdy autobusów
Przywrócenie od 1 września rozkładu jazdy stworzonego na dni robocze nie oznacza, oczywiście, rezygnacji z obostrzeń związanych z epidemią
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sytuacja jest na bieżąco monitorowana i analizowana. Miejski Zarząd Nieruchomości jest w kontakcie z Wydziałami Komunikacji i szkołami wszystkim gmin na terenie których prowadzi swoją działalność. Najbardziej oblegane kursy zostały zabezpieczone tak, by mimo obostrzeń pasażerowie, a przede wszystkim uczniowie, mogli dojechać do celu - zwłaszcza do szkół.

- Pragniemy zaznaczyć, że ma bieżąco śledzimy sytuację w kraju, jeśli zaostrzą się obostrznia, lub dojdzie d wprowadzenia dwuzmianowości w szkołach rozkład jazdy zostanie w miare możliwości korygowany i dostosowany do dowozu dziec do szkół - mówi Katarzyna Moszumańska-Pliś z Międzygminnego Związku Komunikacyjnego.