Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Gigantyczne przedszkole w Gołkowicach gotowe. Zobacz jak wygląda

26.08.2020 11:10 | 3 komentarze | art

Budynek nowego przedszkola w Gołkowicach został ukończony. Budowa trwała prawie 3 lata. Powstał obiekt, który będzie najnowocześniejszym i bodaj największym przedszkolem na terenach wiejskich w powiecie wodzisławskim.

Gigantyczne przedszkole w Gołkowicach gotowe. Zobacz jak wygląda
Nowe przedszkole w Gołkowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Budowa 8-oddziałowego budynku kosztowała ponad 12,2 mln zł. Jako pierwsi pokazujemy efekty największej inwestycji budowlanej, jakiej inwestorem była gmina Godów. Maluchy, które do tej pory przebywały w ciasnym i starym przedszkolu przy szkole podstawowej oraz w salkach katechetycznych przy kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, trafią do nowego przedszkola już we wrześniu.

A zanim do przedszkola trafią maluchy, z obiektem będą mogli zapoznać się rodzice i mieszkańcy Gołkowic, bowiem wójt Godowa Mariusz Adamczyk oraz dyrektor Przedszkola Publicznego w Gołkowicach Maria Papierok zapraszają na zwiedzanie nowego budynku przedszkola w dniu 28 sierpnia w godz. od 14.00 do 18.00 i 29 sierpnia w godz. od 9.00 do 13.00. Zapraszający przypominają o obowiązku zakrywania nosa i ust w budynkach publicznych podczas odwiedzin.