Niedziela, 1 sierpnia 2021

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

RSS

W weekend utrudnienia na Raciborskiej w Gorzycach i Bełsznicy

25.08.2020 13:01 | 0 komentarzy | AgaKa

W najbliższy weekend (29 – 30 sierpnia 2020 r.) planowana jest zmiana organizacji ruchu na ulicy Raciborskiej w Gorzycach i Bełsznicy. Droga na odcinku od przejazdu kolejowego w Bełsznicy do skrzyżowania z ulicą Czyżowicką będzie zamknięta dla ruchu dla wszystkich pojazdów bez wyjątku.

W weekend utrudnienia na Raciborskiej w Gorzycach i Bełsznicy
zdjecie poglądowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obecnie droga na odcinku objętym robotami jest zamknięta dla ruchu. Dotychczas jednak był możliwy przejazd autobusów komunikacji publicznej oraz mieszkańców Gorzyc i Bełsznicy, lecz w najbliższy weekend, tj. 29 – 30 sierpnia 2020 r., sytuacja ulegnie zmianie. Na odcinku od przejazdu kolejowego w Bełsznicy do skrzyżowania z ulicą Czyżowicką będzie wykonywana warstwa ścieralna nawierzchni asfaltowej. Z tego powodu przez dwa weekendowe dni droga będzie zamknięta dla ruchu dla wszystkich pojazdów, również autobusów komunikacji publicznej, jak i mieszkańców Gorzyc i Bluszczowa.

Zmieni się również sposób kursowania autobusów PKS. Linia nr 34 z Wodzisławia Śląskiego do Bluszczowa będzie kursowała przez Czyżowice, z pominięciem przystanków w Bełsznicy i Gorzycach przy ulicy Raciborskiej.