Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Kultura

Teatr na Ugorze wystąpi, ale on-line

19.08.2020 12:25 | 0 komentarzy | AgaKa

Objazdowy festiwal Teatr na Ugorze po raz drugi zagości w Jastrzębiu. Tym razem... wirtualnie.

Teatr na Ugorze wystąpi, ale on-line
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do mieszkańców Boryni, Skrzeczkowic i Moszczenicy skierowana była tegroczna oferta festiwalu "Teatr na Ugorze". Ten objazdowy festiwal miał pojawić się w mieście po raz drugi. Z dala od zgiełku miasta, poza murami insytucji kulturalnych, "na ugorze" i zupełnie za darmo - w takich okolicznościach miały odbyć się spektakle, koncerty, warsztaty i animacje.

- Czekaliśmy na to cały rok, aby kolejny raz w pięknych okolicznościach przyrody, cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu. Niestety Jastrzębie-Zdrój znalazło się w tzw. "strefie czerwonej", a co za tym idzie przywrócono obostrzenia w działaniach kulturalnych. Jest nam bardzo przykro. Na szczęście jest też dobra informacja. Przez te 2 dni, od godziny 15.00 do 21.00 będziecie mogli uczestniczyć online we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach: spektaklach teatralnych, animacjach i warsztatach. Bądźcie z nami - informują organizatorzy festiwalu.

W tym roku festiwal umożliwi udział w występach między innymi Teatru Akademia Wyobraźni, Tetru Nemno, Walnego Teatru, Pawła Kowalika.