Piątek, 24 września 2021

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Komisja oceniała perłę Rudyszwałdu [ZDJĘCIA]

19.08.2020 10:37 | 0 komentarzy | d

Trwa ostatni etap XXIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, w którym bierze udział budynek Centrum Integracji i Aktywności Społecznej w Rudyszwałdzie.

Komisja oceniała perłę Rudyszwałdu [ZDJĘCIA]
Komisja konkursowa dokonująca oceny obiektu/ fot. UG Krzyżanowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

13 sierpnia br. jury konkursowe gościło w Rudyszwałdzie. Delegację przywitał wójt gminy Grzegorz Utracki. Następnie oprowadzono komisję po całym budynku i jego obejściu. Z powodu panującej epidemii część komisji połączyła się zdalnie poprzez telekonferencję, podczas której przedstawiono prezentację, na której zaznajomiono jury z etapami prowadzonych prac inwestycyjnych. Wśród obecnych na spotkaniu byli, m.in.: sołtys Rudyszwałdu Urszula Błaszczok czy przedstawiciele miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej. Poczęstunek przygotowały panie z miejscowego KGW.

W skład jury obok przedstawicieli organizatorów konkursu wchodzą osoby powołane przez komitet organizacyjny i kapitułę konkursu. Komitet organizacyjny ma prawo, w uzasadnionych przypadkach do powołania ekspertów spoza osób reprezentujących patronów i organizatorów.

Jury wizytuje wszystkie zakwalifikowane do finału konkursu obiekty, wskazuje nagrody i wyróżnienia, i uzasadnia je pisemnie. Decyzje jury zapadają zwykle większością głosów, a w przypadku równej liczby głosów decyduje głos przewodniczącego. Protokół końcowego posiedzenia jury, podpisany przez wszystkich członków jest ostatecznym rozstrzygnięciem konkursu.

źródło: UG Krzyżanowice 

Ludzie:

Grzegorz Utracki

Grzegorz Utracki

Wójt gminy Krzyżanowice.