środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

15 sierpnia - kolorowa chmurka w Twinpigs

13.08.2020 14:20 | 0 komentarzy | EK

15 sierpnia nad Twinpigs uniesie się kolorowa chmurka. O godzinie 16:30 rozpocznie się bitwa na proszek holi. Dzieci będą obrzucać się różnobarwnym pyłkiem w rytm muzyki. Do zabawy przyłączą się też parkowi animatorzy: kowboje, Indianie i Hawajki.

15 sierpnia - kolorowa chmurka w Twinpigs
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Taką atrakcję organizujemy w Twinpigs tylko raz w roku, więc na pewno warto zaplanować wizytę w parku na najbliższą sobotę - zaprasza Agata Bińkowska z Parku Rozrywki w Twinpigs. W kolorowej zabawie mogą wziąć udział wszyscy goście, którzy 15 sierpnia odwiedzą Twinpigs. Oprócz bitwy na proszek holi, w programie będą także pokazy kowbojskie: Rabusie w pociągu i Napad na bank. Codziennie odbywają się także animacje dla dzieci, a maluchy mogą skorzystać z przejażdżki na kucyku.

W Twinpigs na rodziny czeka ponad 50 atrakcji, m.in. Młyńskie Koło, parki linowe, Wahadło Montezumy i kultowe Tajemnicze Podziemie. Dzieci chętnie odwiedzają zagrodę ze zwierzętami, w której mieszkają m.in. daniele, kozy i barany. Od tego sezonu maluchy mogą także samodzielnie nakarmić zwierzęta, korzystając ze specjalnego zestawu smakołyków.

Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, przy ul. Katowickiej 24. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Park czynny jest codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00.

Tekst sponsorowany